Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Polecamy
Hurtownia sprzętu medycznego

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych producentów, do których należy m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są także firmy polskie, producenci następujących produktów np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

ikea fotowoltaika

Posted on maj - 25 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe