Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

ikea fotowoltaika

Posted on maj - 25 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe